poniedziałek, 25 lutego 2013

reklamowe pogaduchy blogerów #4

w zeszłą sobotę po raz drugi wybrałam się na wrocławskie pogaduchy blogerów, tyle tylko, że tym razem było na nich równie dużo blogerów napływowych, co wrocławskich ;)

jak zwykle było bardzo sympatycznie, choć może nie idealnie. wciąż brakuje mi formuły jakoś bardziej integrującej coraz większe rzesze osób pojawiających się na tych spotkaniach. ludzie, którzy się znają, zazwyczaj trzymają się w grupach i jeśli ktoś przychodzi zupełnie "z zewnątrz" i nie zna nikogo, może się poczuć niestety osamotniony.

ja jednak osobiście nie narzekam, mogłam się nagadać z już znaną wcześniej Beatą, a także zacieśnić więzy z Kasią, i przy okazji zamienić po kilka słów z innymi znajomymi z Wrocławia. jak dla mnie w zupełności wystarczy ;)

o zdjęciach oczywiście jak zwykle zapomniałam, zaaferowana pogaduchami, dlatego jest ich ilość zaskakująca, bo aż 3 ;), ale postaram się wspomóc fotografiami pożyczonymi z blogów innych uczestników ;)

uroczy gadżet przyuważony w łazience, w pierwszej chwili mocno zastanawiałam się, co to jest ;)
foto z blogerami i prezentami z aparatu Beaty, prawdopodobnie autorstwa Wojtka Gajewskiego
i kolejne foto w specjalnej ramce, tym razem "z dodatkiem" blogerek modowych ;)
fot. www.piotrkuc.pl
było też pyszne jedzenie z miejsca, które osobiście bardzo lubię :)
fot. www.piotrkuc.pl
były też prezenty od dobrych sponsorów ;)
wesołe naklejki i mydełka znalazłam po swoim siedzeniem w sali kinowej. glossy box to nagroda w losowaniu. ponoć "bloger może przyjąć każdą ilość prezentów". być może. ja tam lubię prezenty w ogóle, dawać i dostawać, więc nie będę narzekać, zwłaszcza, że reszta mojego prezentu razem z prezentem Beaty bardzo przydały się na afterze...

no to frugo ;)
tak czy inaczej, z mniejszymi czy większymi niedociągnięciami - impreza była dla mnie bardzo udana i już czekam na kolejną edycję. Bartek i Tomek - dobra robota! :)
3 komentarze:

  1. No prosz ja Ciebie, w jakim ty się towarzystwie obracasz... same sławy ;p

    OdpowiedzUsuń

dzięki za wizytę :)