piątek, 16 listopada 2012

blogerzy na zapleczu IKEA Wrocław.


Ostatnio pokazywałam Wam kadr "z życia blogerki", dziś pora na kolejne - tym razem w większej ilości i nawet z tekstem ;)

W miniony wtorek odbyło się spotkanie wrocławskich blogerów organizowane przez IKEA, a ja byłam jedną z uczestniczek. Po zbiórce pod Halą Targową i kilku quizach na temat sklepu, ruszyliśmy busem do IKEA. Tam mieliśmy zapewne jedyną w życiu (o ile ktoś nie planuje tam pracować) okazję, aby zjeść kolację w kantynie pracowniczej. Ja, jak to ja, najbardziej zainteresowałam się stołem z deserami ;)
Przy stole towarzyszyły mi m.in. te oto urocze dziewoje:

roześmiana Fotoaktywna


i rozmachana Ven ;)


Po kolacji ruszyliśmy w podróż po zapleczu IKEA, po drodze zaglądając tez na dział kuchenny. W tym czasie zaplotkowałam się trochę z Venilą, więc zdjęć prawie nie mam ;) No, oprócz foty Tomka ze Studium Przypadku ;)


Po wycieczce, pożegnaniach i wspólnej focie wsiedliśmy do wesołego busa, który odwiózł nas do domu. Oczywiście po drodze wydarzyło się jeszcze kilka rzeczy, więc jeśli ktoś jest ciekawy, zapraszam do obejrzenia video-relacji chłopaków z Informacyjnego Sevendejsa. Rudą też czasem widać ;) Film jest do obejrzenia TU (z niewiadomego mi powodu nie mogę go wrzucić do notki:>)

To było moje pierwsze tego typu spotkanie i jestem ciekawa kolejnych. Jeśli ktoś chce znać moje zdanie, to chętnie poszłabym na spotkanie z kimś, kto zajmuje się w IKEA designem ;)

Chciałam jeszcze pokazać Wam zdjęcie, które zrobiła mi Fotoaktywna Beata, bo bardzo mi się podoba i na pewno kiedyś trafi na scrapa ;)

fot. Fotoaktywna
A na koniec fota grupowa, czyli blogerzy w realu:
No i to tyle na dziś, mam nadzieję, że była to dla Was miła odmiana. Oczywiście od kolejnej notki wracają kartki ;)))

Miłego weekendu!

3 komentarze:

  1. Super :-) Szkoda że ja nie wiedziałam o tym spotkaniu :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. spotkanie było na zaproszenia, ale z tego, co słyszałam będą kolejne otwarte, więc jeśli się o jakims dowiem, na pewno dam znać :)

      Usuń

dzięki za wizytę :)