czwartek, 4 sierpnia 2011

magnessssowo :)

jak już nauczyłam się robić magnesiory to nie mogłam na jednym poprzestać. i przygotowałam dwa maluchy, które dziś rozdałam wśród lubiących na fejsbuku :)papiery to ciągle te same dobre ścinki kolekcji Gabrielle Bo Bunny. tak ją polubiłam, że chyba muszę dokupić. i nową jakąś też;)

fajnie się robi te magnesy, tylko problem jest taki, że na naszej lodówce obok świnki na zapiski i magnesów z Pragi, Nepalu, Grecji, Gibraltaru i innych zakątków świata już nie ma zbyt wiele miejsca. chciałabym mieć tablicę magnetyczną, ale nawet nie mam jej chwilowo gdzie powiesić;))

ps. sprawa wrocławska: gdyby ktoś z miasta robić w najbliższym czasie jakieś zakupy online, niech daje znać, (być może) chętnie dołączę. zawsze to tańsza przesyłka;)

7 komentarzy:

 1. Śliczne.:) I ja odpowiedziałam na pytanie.:D Nie mogę się doczekać aż je zobaczę na żywo.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. o proszę, nie wiedziałam, że do scraperki trafią;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przez odwiedzanie Twojego bloga od jakiegoś czasu zawędrowałam też dzisiaj na fb.:) Ja taką bardzo początkującą scraperką jestem.:))

  OdpowiedzUsuń
 4. ja się zbieram do zamowienia, ale bardzo powli...
  a co do tablicy magnetycznej to też bardzo tanie są w ikei :) albo są też takie malutkie, że się wiesza jak ramkę na ścianie albo kładzie gdzieś :) Też pewnie nie będę mogła w tym roku powiesić tablicy magnetycznej :( ale w sumie myślę, że jak sobie będzie stała to też dobrze, nie?

  OdpowiedzUsuń
 5. kurde, ja już nawet nie mam gdzie jej postawić;) no nic, pożyję trochę bez;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Magnesiki super.A gdzie można kupić specjalny magnes ,żeby z niego zrobić magnesiki ?

  OdpowiedzUsuń
 7. ja robię na folii magnetycznej czy taśmie magnetycznej, którą kupiłam na zlocie, ale przypuszczam, że pochodzi z jakiegoś "męskiego" sklepu z przydasiami;)

  OdpowiedzUsuń

dzięki za wizytę :)