wtorek, 26 lipca 2011

LOsowo

na niedzielne scrapowanie wybrałyśmy z Mirą zdjęcia do krzyżowego LOsowania. lubię tę formę, ale tak dawno nie robiłam nic w formacie 30x30, że siedziałam nad kartką i kiedy Mira już prawie wykorzystała wszystkie stemple, ja dopiero zaczynałam obmyślać jakiś plan działań;)  no i wyszło mi dość bałaganiarsko:


drugi scrap był efektem pierwszych prób z ecolinami, sprejami i podrobionym glimmer mistem:) zabawa jak w przedszkolu. było pysznie i nieprzewidywalnie :)a teraz koniec "przyjemności" - do końca tygodnia muszę skończyć księgę gości i zaproszenia na chrzest, żeby móc spokojnie wyjechać na weekend;)

5 komentarzy:

 1. ja tez wlasnie ksiege gosci musze zrobic w tym tygodniu(najlepiej dzisiaj skonczyc!!!) bo w weekend wyjezdzam i potem ebde meic czas dopiero 15sierpnia;o

  co do LOsow to podobuuuuja mi sie :D bardzo kolorowe i takie zywe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nieprzewidywalnie hahaha!
  ale dwa zrobiłaś - a ja jeden!!!!!!!! Jak to w ogóle możliwe tak sobie teraz myślę!? :) to ja jestem stachanowiec w tych sprawach raczej :))) łahaha uwielbiam tę tęczę!
  i podrobiony glimer mist! On jest najprawdziwszym glimerem pod słońcem, tylko upgrejdowanym do moich potrzeb ;P
  buzia na dobry dzieńw pracy :*

  OdpowiedzUsuń
 3. marysza radzę Ci bierz sie za nią, mi strasznie opornie idzie;)

  Miraaa no nie wiem, bo Ty w tym czasie embossowałaś, jak ja chlapałam. i stąd taka średnia;) ej no własnie podrobiony glimmer w sensie podrobiony dodatkowo tuszem;)
  buziol:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe i bajeczne to drugie dzieło.
  Dobrze, że masz mobilizator nad sobą :]

  OdpowiedzUsuń
 5. haha, czasowy - najgorszy. bo Ciebie tez bym chciał;a skończyć w tym tyg, żeby po weekendzie wysłać:)

  OdpowiedzUsuń

dzięki za wizytę :)